засідання позачергової ІІІ сесії Соколівської сільської ради

Дата: 30.12.2020 16:11
Кількість переглядів: 64

30 грудня під головуванням секретаря Соколівської сільської ради Віктора Погорецького відбулося засідання позачергової третьої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

На останній сесії у цьому році депутати прийняли важливе рішення про прийняття закладів освіти Кропивницького та Новоукраїнського районів Кіровоградської області у комунальну власність Соколівської сільської ради.

Зокрема, з 1 січня 2021 року до комунальної власності Соколівської сільської ради прийнято наступні цілісно-майнові комплекси закладів освіти та змінено їх назви.

Так, Івано-Благодатненський навчально-виховний комплекс “заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Кропивницької районної ради тепер має назву Івано-Благодатненський навчально-виховний комплекс “заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Соколівської сільської ради.

Вільненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради змінив назву на Вільненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради.

Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради на Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради.

Диминський навчально-виховний комплекс “Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти” Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області – на Диминський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Соколівської сільської ради.

Вільненський дошкільний навчальний заклад загального типу “Сонечко” – на Вільненський заклад дошкільної освіти “Сонечко” Соколівської сільської ради.

Миколаївський дошкільний навчальний заклад “Ромашка” загального типу – на Миколаївський заклад дошкільної освіти “Ромашка” Соколівської сільської ради.

Окрім того, за пропозицією ряду депутатів сільської ради було прийнято рішення про утворення тимчасової комісії по перевірці господарської діяльності Соколівської сільської ради. До складу комісії увійшли депутати Максим Сергієнко, Олег Лунгул, Валерій Семенов, Олександр Протасов та Микола Нєдєльчєв. На наступній сесії, після узгодження з постійними комісіями сільської ради, буде визначено перелік питань для здійснення перевірки.