ТУРИСТИЧНІ МАГНІТИ СОКОЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. НОВА ПАВЛІВКА

Дата: 13.09.2021 13:15
Кількість переглядів: 21

Рухаючись на захід від села Соколівське Рівненським шосе (Т-12-21) за 9 кілометрів знаходиться мальовниче село Нова Павлівка, що розташоване на гранітних берегах річки Сугоклея.

Виїхавши понад річкою у західному напрямку до греблі можна побачити справжнє диво - симбіоз існування людини й природи - гранітну воронку, заповнену водою, яка утворилась в наслідок будівництва греблі.

Місце приваблює туристів своєю красою,  заворожує погляд дзвінкий водоспад, що збігає червоними гранітними скелями, наповнюючи водою місце колишнього вибуху. Особливо гарно тут, коли навколишні дерева вбираються у золоті барви осені.

Біля водоспаду знаходиться джерело питної води, з якого місцеві жителі набирають смачну і прохолодну воду.

До Новопавлівського водоспаду доведеться йти пішки півтора кілометри грунтової дороги Дачною вулицею і 200 метрів пішки від греблі, а від вулиці Власюка близько 300 метрів грунтової дороги.

Геолокація

Гранітна воронка з водопадом та джерелом питної води

с. Нова Павлівка