ТУРИСТИЧНІ МАГНІТИ СОКОЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. ШОСТАКІВКА

Дата: 13.09.2021 13:24
Кількість переглядів: 28

Рухаючись від Соколівського європейськими трасами Е50 у західному напрямку 30 км. або Е584 на захід близько 20 км. можна доїхати також і до селища Шостаківка, у якому розташовано залізничну станцію. Станція побудована у 1868 році, а вже навколо неї і виникло селище.

На перший погляд звичайнісінька та нічим не примітна залізнична станція насправді має свої таємниці.

На фасаді станції є табличка із пам’ятним записом, про те, що у вересні 1907 року на цю станцію прибув потяг із тілом Тобілевича Івана Карповича, корифея українського театру.

Місцеві жителі розповідають, що одного дня корифея на Шостаківській станції обікрали шахраї і він під враженням від цієї події написав комедію «Сто тисяч».

На станції відбувались зйомки українсько-російського телесеріалу «Синдром Дракона» у 2012 році, в основу якого лягли реальні події, пов’язані з віднайденою у 1993 році колекцією Ільїна.

У сюжеті серіалу розповідається про присвоєння та зберігання декількома чиновниками дорогоцінних історичних знахідок.

Геолокація

Залізнична станція