Сумні новини, на жаль, не закінчуються...

Дата: 14.11.2022 13:00

Фото без описуУ бою за нашу Батьківщину в Луганській області, виявивши стійкість і мужність, 02 листопада 2022 року героїчно загинув наш захисник ЩЕРБАНЬ Дмитро Юрійович.

Дмитро народився 29 березня 1991 року в с.Нове  Кіровоградського району Кіровоградської області. Навчався в Іванівській школі. Після закінчення 11 класу працював на будівництвах. У 2011 – 2012 рр. проходив строкову службу в збройних силах України. Після служби продовжив роботу на будівництві. Працював за кордоном, але повернувся захищати Рідну Землю.

За час проходження військової служби свої обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих.

Дмитро був світлою, доброю, порядною людиною, люблячим батьком двох дітей: сина Максима та доньки Кіри.

Прощання із загиблим відбудеться 15 листопада 2022 року о 10.00 за адресою: вулиця Половченка 1В, село Безводня.

Соколівська сільська рада висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблого Героя.

СВІТЛА і ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

15 листопада 2022 року у Соколівській  громаді оголошено одноденний траур.