Заступники сільського голови

ЯРОВИЙ Юрій Анатолійович

Заступник Соколівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Народився 7 лютого 1975 року у смт Олександрівці, Кіровоградської області. У 1996 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В. Винниченка за спеціальністю вчитель фізичного виховання.

Свою трудову діяльність розпочав у 1996 році вчителем фізичної культури в Олександрівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

У 1997-1998 роках проходив строкову службу у лавах Збройних сил України.

З 2005 року по 2007 рік очолював Олександрівську районну організацію ВФСТ "Колос".

З 2007 по 2020 рік працював начальником відділу молоді та спорту Олександрівської районної державної адміністрації.

Рішенням першої сесії Соколівської сільської ради 9 скликання  від 12 листопада 2020 року №7 затверджений на посаду заступника Соколівського сільського голови .

НЕСТЕРЕНКО Ольга Василівна

Народилася 19 лютого 1972 року у м. Кіровограді.

У 1995 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В. Винниченка за спеціальністю вчитель української мови і літератури.

Протягом 2013-2015 року заочно навчалась у Тернопільському національному економічному  університеті, здобула  другу вищу освіту за фахом спеціаліст з обліку і аудиту .

З 2000 по 2003 рік працювала головним бухгалтером  ПП «Сольва»,

З 2003 по 2017 рік працювала спеціалістом 1 категорії, головним бухгалтером Соколівської сільської ради.

З 2017 року працює на посаді заступника Соколівського сільського голови.

ЯЦЕНКО Ольга Володимирівна

Керуючий справами виконавчого комітету Соколівської сільської ради

Народилася 19 квітня 1971 року у селі Соколівське Кіровогралського району, Кіровоградської області.

У 1990 році закінчила технікум Торгівлі. У 2016 році закінчила Кіровоградський інститут "Університету сучасних знань".

Свою трудову діяльність розпочала у 1990 році у сфері торгівлі у магазині №27 м. Кіровограда.

З 1992 по 1999 рік працювала у транспортному цеху заводу "Гідросила".

З 2007 по 2016 рік працювала на посаді спеціаліста І категорії з бухгалтерського обліку Соколівської сільської ради.

З 2017 року обіймає посаду керуючого справами виконавчого комітету Соколівської сільської ради.