Громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля стосовно планової діяльності “Спеціальне користування надрами з метою видобування гранітів ділянки Північно-Східна Кіровоградського (Сухокліївського) родовища, придатни

Відповідно до листа Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) Соколівська сільська рада розміщує оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля стосовно планової діяльності “Спеціальне користування надрами з метою видобування гранітів ділянки Північно-Східна Кіровоградського (Сухокліївського) родовища, придатних для використання у якості сировинидля виробництва щебеню і бутового каменю, що знаходиться у межах південно - західної околиці м. Кропивницький, на правому березі р. Сугоклія”. (ТОВ” Гранторг”, ПП “СТРОЙКЕРАМИКА”).

09:14:28 22.02.2024