ГУ ДПС у Кіровоградській області

Базу знань ДПС доповнено новою тематикою «Збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування»

У ДПС для формування, обміну та управління податковими знаннями функціонує База знань, яка на сьогодні містить понад 11 тисяч відповідей на запитання, які структуровані за напрямками щодо застосування норм податкового законодавства, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

08:29:33 17.09.2021

ТОП-5 фактів про Реєстр застрахованих осіб

Більшість громадян хоч раз у житті чули про Реєстр застрахованих осіб (далі – Реєстр). А для тих, хто ще нічого не знає про цей потужний ресурс, пропонуємо ознайомитися з основними фактами. Отже…

15:16:15 08.09.2021

Питання - відповіді

Кому з платників єдиного податку з 1 січня 2021 року необхідно застосовувати РРО/ПРРО?

09:20:43 04.03.2021

МАЙЖЕ 6 ТИСЯЧАМ ПЛАТНИКАМ СПИСАНО ПОДАТКОВИЙ БОРГ НА ЗАГАЛЬНУ СУМУ 1,8 МЛН. ГРН.

Верховною Радою України прийнято Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АН5-СоУ-2» (далі - Закон № 1072-ІХ), який 08.12.2020 підписано Президентом України та 09.12.2020 опубліковано у офіційному виданні «Голос України» № 228.

10:21:57 08.02.2021