Звернення громадян

Аналітична довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Соколівської сільської ради Кропивницького району у 2020 році

Робота із зверненнями громадян в Соколівській об’єднаній територіальній громаді проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» (1996 р.), Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України 14 квітня 1997 року №348 (із змінами та доповненнями від 03 лютого 2016 р.№ 48), класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858 (із змінами та доповненнями від 21 лютого 2018 р.№ 94), Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 р.№ 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади», розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, доручення керівника апарату ОДА.

16:18:48 25.02.2021