Новини культури

14 жовтня народний аматорський хор "Калина" та вокальний квартет "Козаки Степовики" КЗ "Центрального Соколівського сільського будинку культури" (керівник - заслужений працівник культури України Григорій Андрійович Палій) стали учасниками IV Всеукраїнського фестивалю козацької пісні в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

09:03:01 19.10.2021

Підготовка до обрядового свята

30 червня на базі КЗ "Центрального Соколівського СБК" було проведено нараду з працівниками ЗККТ Соколівської сільської ради з питань підготовки та проведення фольклорно - обрядового свята Івана Купала на території села Соколівське.

14:37:08 30.06.2021

Семінар-нарада серед працівників сільських бібліотек

30 червня на базі КЗ "Центральної Соколівської сільської бібліотеки" було проведено семінар-нараду серед працівників сільських бібліотек - філій Соколівської сільської ради. На семінарі-нараді виступили головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та туризму Антоніна ШТИМ, методист з бібліотечної справи відділу Наталія БАЙЛУК та директор КЗЦССБ Анна УШАКОВА. Було розглянуто питання: "Як розповісти громаді про бібліотечні послуги і залучити нових користувачів до бібліотеки" та "Сільська бібліотека: нові моделі обслуговування відвідувачів". Також було обговорено ряд організаційних та проблемних питань.

14:36:26 30.06.2021

Наші діти переможці та призери конкурсу «Голос Кропивницького району-діти»!

25 червня відбувся районний фестиваль дитячого та юнацького вокального мистецтва «Голос Кропивницького району-діти», заснований Кропивницькою райдержадміністрацією. Конкурс проводиться на території Кропивницького району щороку з метою виявлення та підтримки талановитих обдарованих дітей та молоді.

09:35:38 29.06.2021

До 25-ї річниці Конституції України

24 червня, напередодні Дня Конституції України, у Соколівському  центральному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди 25-ї річниці прийняття Основного Закону Держави.

15:38:04 24.06.2021

"Лілеї" 25!

13 червня відзначив свій 25-річний ювілей танцювальний колектив "Лілея" Черняхівської філії Соколівського ЦСБК. Було багато випускників минулих років. Свято пройшло за підтримки Соколівської сільської ради. Голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха вручила колективу подарунок-акустичну колонку,та солодощі для дітей. Також були солодощі від випускниці колективу Стьобал Юлії. Свято було веселе, яскраве і насичене емоціями і враженнями.

14:49:33 14.06.2021

Семінар-нарада з керівниками колективів та художнім керівниками сільських клубних закладів

10 червня в приміщенні КЗ "Центрального Соколівського СБК" було проведено семінар-нараду з керівниками колективів та художнім керівниками сільських клубних закладів. Начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Володимир Бобко у своєму виступі наголосив про участь колективів у фестивалях та конкурсах, а також про необхідність здобуття фахової освіти працівниками ЗККТ. Спеціаліст І категорії ВК МСТ Аліна Мацаенко працювала з керівниками над питанням підготовки до масових заходів та питанням підбору репертуару колективам та сольним виконавцям. Методист з розвитку аматорства методичного центру ВК МСТ Олексій Заєць з учасниками семінару-наради працював над методикою ведення журналу гурткової роботи.

08:48:06 11.06.2021

Нарада з керівниками хореографічних колективів

10 червня на базі КЗ "Центрального Соколівського СБК" відбулася робоча нарада з керівниками хореографічних колективів. На нараді було опрацьовано питання сценічної поведінки учасників колективів під час масових заходів та етапи роботи над народно-сценічним танцем, хореогрфічними постановками та хореогрфічними композиціями.

08:46:21 11.06.2021

Барви рідної землі – 2021

6 червня у м. Світловодську відбувся Х Регіональний дитячо-юнацький хореографічний фестиваль «Барви рідної землі – 2021» у якому прийняли участь 47 колективів 89 груп, а це 1500 дітей, які змагалися у п'яти вікових категоріях.

11:55:09 07.06.2021