КЗ "Соколівська дитячо-юнацька спортивна школа " Колос"

Директор - Рабенко Ельвіра Миколаївна

Відділення велоспорту - тренер - викладач

Тарасенко Віктор Антонович

Відділення таеквон-до – тренер-викладач Рабенко Ельвіра Миколаївна

Відділення футболу –тренер-викладач Мережаний Ігор Григорович, тренер-викладач Стрельцов Олексій Петрович, тренер-викладач Олійник Анастасія Вікторівна

Відділення волейболу - тренер - викладач Мокряк Антон Миколайович

Всього займається 81 дитина

Успіхи Ярослава Барановського

Протягом всього спортивного сезону із 1 квітня 2022 року вихованець відділення велоспорту КЗ «Соколівської ДЮСШ «Колос» Ярослав Барановський, який входить до резерву збірної України з велоспорту (шосе), був запрошений для тренувань у складі команди італійського велоспортивного клубу «G.S. Massi Supermercati» у провінції Bergamo, місто Palazzago. Ярослав гідно представляв клуб «G.S. Massi Supermercati» на змаганнях континентального рівня. Клуб "G.S. Massi Supermercati" займав призові місця у командному заліку, що є беззаперечним досягненням кожного з членів команди, у тому числі і Ярослава, який став наймолодшим учасником клубу у старшій віковій групі.

09:48:20 13.09.2022

Підбили підсумки та нагородили найкращих

12 листопада у Соколівському центральному сільському будинку культури відбулося нагородження переможців та призерів ІІ Чемпіонату з футболу Соколівської сільської ради (ТГ) 2021року.

08:41:26 15.11.2021

Закінчився чемпіонат Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу 2021 року

26 вересня останніми футбольними матчами закінчився сезон Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області. У цьому році, дебютувавши у чемпіонаті області, наша команда "Скіф" посіла 5 місце у турнірній таблиці і набрала 19 очок. Дебютний сезон для команди був не легким, з поразками та перемогами. Але наші хлопці гідно представили громаду на футбольній арені області, показали злагоджену, командну гру та волю до перемоги.

09:18:45 01.10.2021

Новини велоспорту

26 вересня відбувся ІІ етап Кубку області з велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді. У змаганнях, у різних вікових категоріях, взяли участь більше 130 учасників. Серед переможців і учасники змагань Соколівської громади.

11:39:14 27.09.2021

Новини велоспорту

16 - 19 вересня 2021 року у м. Кропивницький відбувся відкритий чемпіонат міста Кропивницький та XXVI змагання з велосипедного спорту на шосе пам'яті ЗТУ Симоненка С.І.

09:28:56 27.09.2021