КЗ "Соколівська дитячо-юнацька спортивна школа " Колос"

Директор - Рабенко Ельвіра Миколаївна

Відділення велоспорту - тренер - викладач

Тарасенко Віктор Антонович

Відділення таеквон-до – тренер-викладач Рабенко Ельвіра Миколаївна

Відділення футболу –тренер-викладач Мережаний Ігор Григорович, тренер-викладач Стрельцов Олексій Петрович, тренер-викладач Олійник Анастасія Вікторівна

Відділення волейболу - тренер - викладач Мокряк Антон Миколайович

Всього займається 81 дитина

Підбили підсумки та нагородили найкращих

12 листопада у Соколівському центральному сільському будинку культури відбулося нагородження переможців та призерів ІІ Чемпіонату з футболу Соколівської сільської ради (ТГ) 2021року.

08:41:26 15.11.2021

Закінчився чемпіонат Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу 2021 року

26 вересня останніми футбольними матчами закінчився сезон Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області. У цьому році, дебютувавши у чемпіонаті області, наша команда "Скіф" посіла 5 місце у турнірній таблиці і набрала 19 очок. Дебютний сезон для команди був не легким, з поразками та перемогами. Але наші хлопці гідно представили громаду на футбольній арені області, показали злагоджену, командну гру та волю до перемоги.

09:18:45 01.10.2021

Новини велоспорту

26 вересня відбувся ІІ етап Кубку області з велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді. У змаганнях, у різних вікових категоріях, взяли участь більше 130 учасників. Серед переможців і учасники змагань Соколівської громади.

11:39:14 27.09.2021

Новини велоспорту

16 - 19 вересня 2021 року у м. Кропивницький відбувся відкритий чемпіонат міста Кропивницький та XXVI змагання з велосипедного спорту на шосе пам'яті ЗТУ Симоненка С.І.

09:28:56 27.09.2021

Успіхи у велоспорті

10-12 вересня у м. Первомайську Миколаївської області відбувся відкритий чемпіонат України у змішаній командній гонці (естафета) з велосипедного спорту.

13:06:58 15.09.2021