ФК "Тясмин" 1:1 ФК "Скіф"

6 червня наша футбольна команда "Скіф" грала виїзний матч з командою з смт Олександрівки "Тясмин". Безкомпромісна, видовищна  боротьба на полі тривала до останньої хвилини матчу. Гра закінчилася з рахунком 1:1.

08:47:49 07.06.2021

ФК "Скіф" 1:1 ФК "Долинська"

30 травня у рамках першості області з футболу наша команда "Скіф" приймала на своєму полі команду ФК "Долинська".

14:28:29 31.05.2021

У Головківці відбулися обласні спортивні змагання

22 травня у с. Головківці Олександрійського району відбулися спортивні змагання серед команд сільських, селищних та міських територіальних громад Кіровоградської області, присвячені 30-й річниці Незалежності України.

16:41:43 24.05.2021

ФК "Новоукраїнка" 3:2 ФК "Скіф"

23 травня у рамках першості області з футболу наша команда "Скіф" зустрічалася в гостях з командою ФК "Новоукраїнка". Ми мали перевагу після першого тайму, але, можливо, нашим хлопцям трохи невистачило везіння у другому і гра закінчилася з рахунком  – 3:2 на користь господарів.

11:41:19 24.05.2021