Оголошення

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради (1 вакансія).

09:11:26 06.09.2021

Про проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м 'ясоїдних тварин проти сказу на території області

Кропивницько-Соколівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06 серпня 2021 року № 532 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації», з метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб на 2021 рік та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин в області у вересні 2021 року на території Кіровоградської області планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною із літаків.

12:03:07 03.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово відділу Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста фінансово відділу Соколівської сільської ради           (1 вакансія).

12:16:23 01.09.2021

Проводяться профілактичні щеплення

Кіровоградська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує про наступне, що 31.08.2021 року буде проводитися планові профілактичні щеплення котів та собак проти сказу в таких селах Кропивницького району:

10:55:04 28.08.2021