Якість питної води централізованих систем водопостачання

Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради надає інформацію щодо якості питної води централізованих систем водопостачання які обслуговує: с.Соколівське, с.Черняхівка, с.Іванівка, с.Нова Павлівка, с.Карлівка, с.Ганнинське, с.Миколаївка, с.Українка та сщ.Шостаківка (Протоколи випробувань додаються).

10:29:42 17.01.2022

До відома жителів громади

Внесено зміни до графіка вивезення твердих побутових відходів від домоволодінь  у селах Соколівське та Черняхівка. Так,  працівниками відділу благоустрою Соколівської сільської ради вивіз сміття здійснюватиметься 8 січня 2022 року.

08:21:00 30.12.2021

До уваги відвідувачів ЦНАПу!

З 22 грудня 2021 року буде припинено прийом документів на державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

11:40:16 22.12.2021

Запрошуємо на роботу!

Соколівська сільська рада запрошує на постійну роботу водія категорії "С".

11:11:58 01.12.2021

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС “БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2021”

Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.

12:20:15 19.11.2021

Проводяться профілактичні щеплення

Кіровоградська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує, що 25 листопада 2021 року у с. Соколівське буде проводитися планові профілактичні щеплення котів та собак проти сказу. 26 листопада профілактичні щеплення будуть робити у с. Черняхівка.

12:14:29 19.11.2021

Громадське обговорення про співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я

Відповідно до ст. 42, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст.9 Закону України  “Про співробітництво територіальних громад”, виноситься на громадське обговорення проект  договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування  виконання  окремих повноважень (спільного фінансування) у  сфері  охорони  здоров’я, яке відбудеться 24 листопада о 13:00 у приміщенні Соколівського центрального сільського будинку культури.

12:37:24 11.11.2021