Кропивницький МРВ УДСНС в області

Увага! Конкурс!

З 24 лютого по 22 березня 2021 року Кропивницьким міськрайонним відділом У ДСНС України в області оголошено конкурс на кращий плакат-фантазію у техніці арт-графіки "Портрет рятувальника". До участі у конкурсі приймаються плакатні зображення на папері чи полотні будь-якого розміру, виконані олівцями, фарбами або виконані за допомогою комп’ютерних графічних редакторів на тематику пожежної і техногенної безпеки (дикорослі гриби, пожежа, безпека у побуті, зимова рибалка, лісові пожежі, екстремальні погодні умови тощо). Ми чекаємо на ваші роботи до 22 березня п.р. за адресою: м.Кропивницький, вул. Волкова, 34 (( тел. 55-89-84). На переможця конкурсу чекає подарунок! (напишіть свою адресу, а потім ми заберемо роботи.)

14:15:17 18.02.2021

Увага! Складні погодні умови!

За повідомленням обласного центру з гідрометеорології, у зв'язку з виходом активного циклону з південного заходу, 8-9 лютого на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: сніг з переходом у мокрий сніг та дощ, місцями хуртовини, налипання мокрого снігу, повсюдно ожеледь, пориви вітру 15-20 м/с.

15:28:15 08.02.2021