Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Чи потрібно сплачувати пенсійний збір, якщо придбали автомобіль вперше, та від чого залежить розмір платежу?

Платниками збору при набутті права власності на легкові автомобілі є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які під час здійснення певних видів операцій повинні сплачувати обов’язковий платіж у Пенсійний фонд України, так званий збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

09:27:48 13.01.2022

Роботодавці Кіровоградщини вже сплатили понад 4 млрд грн ЄСВ

Велика кількість податків, допомог та виплат прив’язана до розміру мінімальної заробітної плати. Наприклад, якщо мінімальний розмір єдиного соціального внеску (22 % від розмір мінімальної заробітної плати) з 01.01.2021 становив 1320 грн (6000 грн х 22 %), то з 01.12.2021 – після збільшення розмір мінімальної заробітної плати – становитиме 1430 грн (6500 грн х 22 %).

10:41:55 28.12.2021

Оберіть свій спосіб авторизації на вебпорталі Пенсійного фонду України

На Кіровоградщині понад 110 тисяч осіб авторизувалися на вебпорталі електронних послуг, серед них понад 23 тисячі осіб, які в дистанційному режимі отримують пенсійні послуги, є активними користувачами.

08:51:48 20.12.2021

На Кіровоградщині понад 30 тисяч пенсіонерів отримують пенсію по інвалідності

На обліку у головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області перебуває 258956 пенсіонерів, 11,0% – це пенсіонери, які отримують пенсію по інвалідності. Середній розмір пенсійної виплати становить – 3069,33 грн.

13:41:02 17.12.2021

Хто звільняється від сплати пенсійного збору?

Під час купівлі квартири або іншої нерухомості покупець зобов'язаний сплатити 1% від вартості нерухомого майна, зазначеної в договорі купівлі-продажу такого майна. Але збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі нерухомого майна не сплачується (нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється без документального підтвердження сплати збору), якщо:

11:44:11 13.12.2021

Хто звільняється від сплати пенсійного збору?

15:06:32 10.12.2021

На Кіровоградщині понад 30 тисяч пенсіонерів отримують пенсію по інвалідності

08:39:51 06.12.2021

На скільки з 1 грудня збільшаться виплати пенсіонерам Кіровоградщини?

З 1 грудня майже в кожного другого пенсіонера Кіровоградщини збільшиться розмір пенсії. Яким категоріям пенсіонерів буде перераховано пенсію і – головне – на скільки збільшиться розмір їхньої пенсійної виплати?

08:29:32 26.11.2021