Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Потрібен е-лікарняний в паперовій формі? Простіше простого!

Уже понад рік українці у випадку непрацездатності отримують лікарняні в електронній формі. Але бувають випадки, коли роботодавець не має змоги оперативно отримати дані з Електронного реєстру листків непрацездатності (далі – Реєстр). Як у такому випадку працівнику швидко отримати виплати за лікарняним?

09:22:41 07.06.2022

У червні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

10:10:41 27.05.2022

Пенсійні послуги у смартфоні: що може бути зручніше?

Із запровадженням в Україні воєнного стану зросла кількість звернень до головного управління, поданих через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Наразі майже 500 мешканців Кіровоградщини оцінили переваги користування саме такою дистанційною формою комунікації з Пенсійним фондом, адже це: зручно, швидко, економить час та не вимагає зайвих витрат на відвідування сервісних центрів.

08:26:19 24.05.2022

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника студентам без довідки про навчання

Відповідно до статті 36 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні (зокрема, діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах – до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років).

14:47:22 12.05.2022

Чи потрібно сплачувати ЄСВ фізичним особам – підприємцям під час воєнного стану?

Тимчасово, з 1 березня 2022 року та протягом 12 місяців після припинення або скасування воєнного стану фізичні особи – підприємці на спрощеній та загальній системі оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе.

08:33:37 10.05.2022

До уваги бухгалтерів! Зміна статусу е-лікарняних

Після відновлення роботи Електронного реєстру листків непрацездатності, доступ до якого призупинився на початку війни, деякі електронні лікарняні залишилися у статусі “закритий” попри вичерпання строків переходу до статусу “готовий до оплати”. Що роботи в такому випадку роботодавцю? Коли розпочинати виплату лікарняних?

07:57:35 29.04.2022