Безпечне зимове дозвілля

12 січня спеціаліст служби у справах дітей, старший інспектор ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області та начальник відділу правопросвітництва та надання правової допомоги провели в Соколівському закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради  зустріч із здобувачами освіти 7 - 9 класів на тему «Права та обов’язки» та «Безпечне зимове дозвілля».

11:07:13 13.01.2022

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

24 грудня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

22:19:46 24.12.2021

Профілактична робота

24 листопада на базі Вишняківської загальноосвітньої філії Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради  відбулася профілактична зустріч із здобувачами освіти 5 - 7 класів.

09:11:29 29.11.2021

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 листопада під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради.

11:49:38 23.11.2021

Профілактична робота

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі в Україні, служба у справах дітей Соколівської сільської ради продовжує профілактичну роботу щодо попередження пожеж у побуті. Цього разу начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник разом з інспектором з ВО мобілізації ЦЗ населення та ПЗ Соколівської сільської ради Олегом Лясковським, інспектором з ДН в сфері пожежної безпеки КМВ у ДСНСУ у Кіровоградській області Сергієм Мартинюком та інспектором з ДН в сфері пожежної безпеки КМВ у ДСНСУ у Кіровоградській області Оленою Афоновою.

16:19:24 17.11.2021

Профілактичні бесіди

Водно-нітратна метгемоглобінемія – захворювання, обумовлене значним підвищенням вмісту метгемоглобіну в крові, який утворюється внаслідок токсичної дії нітратів на гемоглобін.

09:28:48 16.11.2021

Дотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч, це вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причин перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин.

11:09:00 10.11.2021

До дня усиновлення

Напередодні Дня усиновлення службою у справах дітей Соколівської сільської ради та фахівцями відділу соціальної роботи були проведені заходи, щодо популяризації розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а саме були розроблені та розповсюджені інформаційні буклети щодо сімейних форм виховання та проведені заходи присвячені Дню усиновлення.

08:52:12 01.10.2021

У центрі уваги здоровий спосіб життя

Начальник служби у справах дітей Мар’яна Побережник, та дільничний офіцер громади Михайло Моргулець провели виховну роботу зі здобувачами освіти Назарівської загальноосвітньої філії Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколовської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

08:59:37 30.09.2021