Увага! Складні погодні умови!

Дата: 08.02.2021 15:28

За повідомленням обласного центру з гідрометеорології, у зв'язку з виходом активного циклону з південного заходу, 8-9 лютого на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: сніг з переходом у мокрий сніг та дощ, місцями хуртовини, налипання мокрого снігу, повсюдно ожеледь, пориви вітру 15-20 м/с.

Зважаючи на те, що такі погодні умови сприяють виникненню ожеледиці на шляхах області і міста, різкого погіршення видимості та утворенню заторів, просимо автолюбителів обмежити виїзд власним транспортом!

Сніг з дощем та різкими поривами вітру значно збільшують ризик травмуватися від пошкоджених внаслідок обледеніння ліній електромереж, гілок дерев та обваленню з дахів будівель снігового покрову.

Шановні пішоходи! Дотримуйтеся правил безпеки дорожнього руху, переходьте дорогу лише у встановлених місцях і пам’ятайте, що в ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів. Сильні снігопади значно збільшують ризик травмуватися від пошкоджених внаслідок обледеніння ліній електромереж, гілок дерев та обваленню з дахів будівель снігового покрову, тому будьте уважними!

Кропивницький МРВ У ДСНС в області