Порядок денний п’ятої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання 16 лютого 2021 року

Дата: 09.02.2021 11:07

1. Про присвоєння нумерації та закріплення використання гербових печаток та кутових штампів виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

Інформація керуючого справами виконавчого комітету Яценко О.В.

2.Про реорганізацію Диминського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та затвердження Статуту Карлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Інформація начальника відділу освіти Мазурік А.М.

3. Про затвердження статутів закладів дошкільної освіти Соколівської сільської ради.

Інформація начальника відділу освіти Мазурік А.М.

4. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Соколівської сільської ради.

Інформація начальника відділу освіти Мазурік А.М.

5. Про надання матеріальної допомоги громадянину Павленко А.М.

Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенко В.М.

6. Про надання матеріальної допомоги гроамадянці Савченко Л.П.

Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенко В.М.

7.Про надання матеріальної допомоги громадянину Харандюк Р.М.

Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенко В.М.

8. Про внесення змін до порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок місцевого бюджету.

Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенко В.М.

9. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2020 рік.

Інформація начальника фінансово відділу Куценко В.В.

10. Про внесення змін до рішення Соколівської сільської ради від 22 грудня 2020 року №75 «Про сільський бюджет Соколівської територіальної громади на 2021 рік».

Інформація начальника фінансово відділу Куценко В.В.

11. Про затвердження структури апарату Соколівської сільської ради та її виконавчих органів. Інформація начальника фінансово відділу Куценко В.В.

12. Про затвердження програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на 2021-2025 роки в населених пунктах Соколівської сільської ради. Інформація начальника фінансово відділу Куценко В.В.

13. Про внесення змін до штатного розпису працівників благоустрою Соколівської сільської ради. Інформація керуючого справами виконавчого комітету Яценко О.В.

14. Про затвердження Передавального акту.

Інформація головного бухгалтера Соколівської сільської ради Ващилко С.М.

15. Про створення тимчасової комісії по передачі майна Соколівської сільської ради КП «Надії» (водопровід від с. Українка до с. Шостаківка, шахтного колодязю та нежитлової будівлі). Інформація головного спеціаліста юридичного відділу Новікова С.В.

16. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Соколівської сільської ради та опису посвідчення.

Інформація головного спеціаліста юридичного відділу Новікова С.В.

17. Про затвердження « Програми надання шефської допомоги військовій частині А 2027 збройних сил України Соколівської сільської ради на 2021-2025 роки».

18. Земельні питання.

Інформація начальника відділу земельних відносин ,комунальної власності містобудування та архітектури.