15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 07:57

Фото без описуШановні земляки, дорогі воїни-інтернаціоналісти!

У цей день, тридцять два роки тому, обмежений контингент радянських військ вийшов з території Афганістану.

Це пам’ятна і скорботна дата для тих, хто в молоді роки пережив біль від втрати бойових друзів, та понад усе цінує бойове товариство та людську гідність.

Тінь Афганської війни торкнулась майже 150 000 українських родин.  Тисячі бійців не повернулися до батьків, дітей, дружин та близьких. Низько схиляємо голови та довічно пам’ятатимемо кожного, хто не повернувся з тієї війни.

Солдати і офіцери, які повернулися з Афганістану, як ніхто, усвідомили справжню ціну життя і миру, війни і смерті. Люди, які пережили загибель своїх друзів, бачили горе та руйнування і жахи війни, найменше хотіли її повторення.

Але через роки багатьом з них знову довелося взяти до рук зброю – вже для захисту власної Батьківщини, своєї свободи, гідності і самого життя. Вони стали взірцем для молодих воїнів, прикладом мужності та героїзму на полі бою. Навіки пам’ять воїнам-афганцям, що полягли смертю хоробрих на Сході України!

Ваша відданість інтересам країни є яскравим взірцем служіння Вітчизні, виконання військового обов’язку та справжнього патріотизму.

В цей день, коли ми вшановуємо учасників цієї війни, ми ще раз проголошуємо, що українці прагнуть миру, знають йому ціну, готові його відстоювати. Ми не починали війн, не стріляли першими, не зазіхали на чужі землі, але до останнього подиху будемо боронити свою державу.

Дорогі воїни-інтернаціоналісти! Від імені всієї нашої громади бажаю всім вам та вашим родинам мирного неба, щастя, міцного здоров’я і нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова