Шановний роботодавець!

Дата: 16.02.2021 08:52

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості пропонує Вам організувати професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації для осіб з числа претендентів на вакансію в діючих центрах професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості.

Ви маєте можливість замовити професійне навчання зареєстрованого безробітного за необхідною Вам професією, з урахуванням вимог конкретного робочого місця та перспектив розвитку Вашого підприємства.

Саме центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допоможуть Вам задовольнити Ваші вимоги в кваліфікованих кадрах.

Навчальні центри державної служби зайнятості мають великий спектр ліцензованих професій та напрямів підготовки робітників для таких галузей економіки, як: промисловість, будівництво, агропромисловий комплекс, транспорт і зв’язок, сфера послуг.

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонують Вам ряд переваг щодо професійного навчання:

-      якісне професійне навчання для отримання зареєстрованими безробітними або працівниками підприємства нових знань, умінь та практичних навичок;

-      застосування інноваційних форм та технологій навчання;

-      забезпечення професійного навчання зареєстрованих безробітних на сучасній матеріально-технічній та методичній базі;

-      гнучкі навчальні програми, які забезпечать отримання нової компетенції;

- отримання свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразку;

- для безробітних навчання, компенсація витрат на проїзд, проживання у гуртожитках здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Презентації Одеського, Львівського, Рівненського, Сумського, Харківського ЦПТО знаходяться за посиланням:

Перелік ліцензованих робітничих професій, за якими здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації в ЦПТО ДСЗ

Телефони для довідок: (0522) 24-48-91, 24-07-91.