Спартакіада серед аграрників

Дата: 06.02.2021 09:36

Фото без описуУ Соколівській громаді відбулася спартакіада серед керівників сільгосппідприємств, фермерів та членів їхніх родин.

Перший етап турніру відбувся 6 лютого. Змагалися чотири команди: СТОВ «Мир» з Іванівки, СФГ «Мотузенко» з Вишняківки, ФГ«Павленко» з Назарівки та Соколівська збірна команда органів місцевого самоврядування «Вікторія».

Змагання відбувалися у чотирьох видах спорту: дартс, настільний теніс, шашки і волейбол-мікс. Про те, що всі учасники скучили за живими спортивними емоціями, свідчили пристрасті, які вирували у спортивній залі.

За результатами турніру, призові місця вибороли у змаганнях з дартсу серед чоловіків:

Олександр Мотузенко

Юрій Яровий

Владислав Гавриш

Вікторія Мотузенко

Анастасія Холодовська

Інна Завірюха

Переможці у шашках серед чоловіків:

Олександр Мотузенко

Ярослав Шишка

Віктор Погорецький

Каріна Засіменко

Ольга Нестеренко

Анастасія Холодовська.

У настільному тенісі серед чоловіків призові місця вибороли:

Сергій Мартинчук

Руслан Синєок

Сергій Мотузенко

Мар’яна Побережник

Анастасія Холодовська

Антоніна Тригубенко.

У змаганнях з волейболу перше місце виборола команда СТОВ «Мир», друге – «Вікторія», третє – ФГ «Павленко».

У загальнокомандному заліку перше місце – за командою «Вікторія», друге – ФГ «Павленко» і СТОВ «Мир», третє – СФГ «Мотузенко».

Турнір між командами працівників фермерських господарств в громаді відбувся вперше. Організували його аби активізувати спортивне життя жителів громади в період карантину, додати оптимізму і бажання загартовуватися. Ідею спортивних змагань між командами фермерських господарств підтримали й інші громади області, тож уже у березні планують провести обласний тур.