Відбулося засідання V сесії Соколівської сільської ради IX скликання

Дата: 17.02.2021 13:23

Фото без опису16 лютого під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання п’ятої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

У роботі сесії з 22 депутатів участь взяли 18.

За результатами сесії:

Затверджено звіт про виконання сільського бюджету за 2020 рік.

Внесено зміни до сільського бюджету Соколівської територіальної громади на 2021 рік. Зокрема, надано субвенції обласному бюджету на співфінасування добудови дитячого садочка у с. Черняхівці та бюджетам Кропивницького і Новоукраїнського районів на підтримку закладів охорони здоров’я на загальну суму 1млн. 52 тис. грн.

Для завершення реконструкції системи опалення Карлівського закладу загальної середньої освіти та придбання сучасних спортивних велосипедів нашим спортсменам заплановано виділити 601 тис. грн.

Також планується передбачити органам місцевого самоврядування 400 тис. грн на капітальні придбання.

Освіта

- прийнято рішення про пріоритетні напрямки використання коштів залишку освітньої субвенції на 2020 рік, які буде спрямовано на покращення матеріальної бази харчоблоків та навчальних кабінетів закладів освіти, покращення санітарно-гігієнічних умов внутрішніх вбиралень шкіл та здійснення заходів з протипожежної безпеки.

- затверджено у новій редакції статути Вільненського та Миколаївського закладів дошкільної освіти;

- з метою раціонального використання бюджетних коштів та приведення у відповідність діючим нормативам, затверджено штатні розписи Вільненського, Миколаївського, Олено-Косогорівського, Диминського та Івано-Благодатненського закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Соціальний захист

- внесено зміни до порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування за рахунок місцевого бюджету;

- прийнято ряд рішень про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам.

Охорона здоров’я

- надано згоду про вступ у засновники та готовність прийняти права комунального некомерційного підприємства Кропивницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кропивницького району» у спільну комунальну власність Аджамської, Великосеверинівської, Катеринівської, Первозванівської та Соколівської сільських рад.

Кадрові питання

- затверджено структуру апарату Соколівської сільської ради та її виконавчих органів;

- внесено зміни до штатного розпису працівників благоустрою Соколівської сільської ради.

Місцеві програми

- затверджено програму забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на 2021-2025 роки в населених пунктах Соколівської сільської ради;

- затверджено програму надання шефської допомоги військовій частині А 2027 збройних сил України Соколівської сільської ради на 2021-2025 роки».

Окрім того, на сесії було затверджено передавальні акти з реорганізації Вільненської, Івано-Благодатненської, Диминської та Миколаївської сільських рад, створено тимчасову комісію по передачі майна Соколівської сільської ради КП «Надії» (водопровід від с. Українка до с. Шостаківка, шахтного колодязю та нежитлової будівлі).

Також депутати затвердили положення про помічника-консультанта депутата Соколівської сільської ради та опис посвідчення, присвоїли нумерацію та закріпили використання гербових печаток, кутових штампів виконавчого комітету Соколівської сільської ради, прийняли рішення по значній кількості земельних питань.