Засідання виконкому

Дата: 23.02.2021 13:20

Фото без опису23 лютого Соколівський сільський голова Інна Завірюха провела засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

На виконкомі прийнято рішення:

Захист прав дітей

- затверджено висновок щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянки відносно неповнолітнього сина;

- надано згоду на вчинення правочину (договору дарування);

- прийнято рішення про влаштування малолітньої дитини до комунального некомерційного підприємства "Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради».

Соціальний захист

- затверджено склад комітету доступності та план заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2021-2023 роки;

- затверджено склад та положення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми на території Соколівської сільської ради.

Житлово-комунальне господарство

- погоджено штатні розписи КП “Надія” та житлово-комунального підприємства села Вільного Соколівської сільської ради.

Окрім того, виконкомом внесено зміни до положення про сільську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та посадового складу сільської комісії, надано дозволи на розміщення зовнішньої реклами та погоджено роздрібну торгівлю алкогольними напоями, змінено адреси земельних ділянок тощо.