Дата: 25.02.2021 14:32

Фото без описуСоколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Соколівської сільської ради на період декретної відпустки основного працівника    (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: освіта вища, вільне володіння державною мовою,  впевнений користувач оргтехнікою, здатність концентруватись на деталях, вміння працювати в колективі, оперативність, комунікабельність, прагнення до самовдосконалення.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

• заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
  • копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);
  • копію військового квитка для військовозобов’язаних;
  • автобіографія;
  • згода на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись за адресою Соколівської сільської ради: 27641, Кіровоградська обл., Кропивницький район,  с. Соколівське, вул. Шевченка, 23.

Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.