Обговорено попередження вчинення правопорушень серед неповнолітніх та проблеми насилля

Дата: 02.03.2021 07:59

Фото без опису1 березня начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник  спільно з начальником відділу соціальної роботи Марією Ягодзінською та психологом відділу Олександром Зінов’євим провели роз’яснювальну роботу з батьками та учнями Вишняківської загальноосвітньої філії комунального закладу «Карлівське навчальне-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області» з метою попередження вчинення правопорушень серед неповнолітніх, а також обговорили проблему насилля, жорстокості серед дітей та їх наслідки .

Мар’яною Побережник було  роз’яснено, що таке булінг, його основні прояви, форми, хто найчастіше стає жертвами таких дій.  Начальник служби у справах дітей попередила до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля.