Змагалися юні волейболісти

Дата: 05.03.2021 22:29

Фото без опису3 березня у спортивному залі КЗ «Соколівське НВО»  відбулися змагання з волейболу серед юнаків Спартакіади серед школярів ЗЗСО Соколівської сільської ради.

Участь у змагання взяло 45 учасників у складі 6 команд закладів освіти.

Після попередніх ігор у підгрупах фінальну пару склали команди Миколаївського та Івано-Благодатненського закладу освіти. Спортсмени показали гостру, безкомпромісну боротьбу двох рівних та добре підготовлених команд, в результаті якої перемогу здобула команда Івано-Благодатненського закладу освіти, яку підготував вчитель Сергій Кривушко.

Друге місце за учнями Миколаївського закладу освіти на чолі з вчителем Тетяною Штундер.

У боротьбі за третє місце команда Іванівської загальноосвітньої філії (вчитель Сергій Сергієнко) виборола перемогу у здобувачів освіти КЗ «Соколівське НВО».

Дякуємо за участь та гарну підготовку до змагань спортсменам КЗ «Соколівське НВО», Вільненського ЗЗСО та КЗ «Карлівське НВО».

Всі учасники змагань показали свою майстерність та зглагоджену гру, а найголовніше – командний дух та прагнення до перемоги.