ВИСНОВОК щодо результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

Дата: 10.03.2021 10:14

За результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради переможцем конкурсу визначено БОБКА Володимира Олександровича.

Документи, подані до конкурсної комісії, відповідають вимогам Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Соколівській сільській раді, затвердженого розпорядженням Соколівського сільського голови від 04.01.2021 року № 09.

Кандидат успішно склав іспит. Конкурс визнаний таким, що відбувся.

Голова конкурсної комісії                                                       Ольга ЯЦЕНКО