Масляну гуляли - весну зустрічали

Дата: 15.03.2021 08:02

Весело, з піснями, традиційними розвагами і, звісно, млинцями святкували Масляну жителі Соколівської громади. До свята долучилися всі - від малих до найстарших. Масниці гуляли і на вулиці, і в клубах, і в бібліотеках, і в школах та садочках. Українські традиції святкування Масляної з народними іграми, традиційними стравами продемонстрували в кожному селі. Але були й особливості. В Шостаківці виготовляли оберіг Масляної - ляльки-нитянки, в Диминому чаювали в бібліокафе, в Карлівці частували варениками і млинцями, в Іванівці запросили на святковий концерт, в Олено-Косогорівці спалювали опудало зими, в Миколаївці вивчали традиції свята. Смачними млинцями, веселими гуляннями зустріли Масляну і в Соколівському, Вишняківці, Івано-Благодатному та інших селах громади.