Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує про заходи соціального захисту населення у січні - лютому 2021 року

Дата: 15.03.2021 13:49

Протягом січня - лютого 2021 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 3955 безробітних громадян, з яких 61,3% складали жінки, 33,5% – молодь віком до 35 років,  33,3% особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні,  0,7% із числа внутрішньо переміщених осіб та 3,9% із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 11% зареєстрованих безробітних – жителі Кропивницького району.

З початку року 2021 року було працевлаштовано 203 осіб із числа безробітних, в тому числі 17 осіб  з інвалідністю.

Протягом січня - лютого 2021 року у  громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь понад 136 осіб, в тому числі 1 особа із числа демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 3,4%.

У звітний період  професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості проходили – 51 особа, рівень охоплення професійним навчанням становив 1,3%.

Станом на 01.03.2021 року кількість актуальних вакансій становила 500, 2518 осіб  отримували допомогу по безробіттю.