Наші шахісти та шашкісти переможці та призери обласних змагань!

Дата: 15.03.2021 14:06

Фото без опису13 березня Соколівське приймало учасників змагань з шахів та шашок у рамках обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2021 році. Змагання проходили за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос".

У змаганнях взяли участь команди з 6 сільських та селищних громад, 5 команд з міських громад та команад м. Кропивницький.

Перед початком змагань учасників привітали начальник управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Ірина Глобенко та Соколівський сільський голова, голова Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" Інна Завірюха.

У цікавих та напружених інтелектуальних двобоях наші шахісти та шашкісти показали гарні результати.

Зокрема, у шашках серед чоловіків Садовський Дмитро та Бондаревський Анатолій вибороли перше та друге місця.

А у шахах серед жінок наша Валентина Бас стала найкращою.

У загальнокомандному заліку представники Соколівської сільської ради стали першими у шашках та другими у шахматах. Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших спортивних досягнень!

Переможці та призери змагань отримали нагороди від  управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос".