Проведено рейди

Дата: 18.03.2021 12:28

Фото без описуНачальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник та інспектор ювенальної превенції  Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’я Калабанова провели рейди по торгівельним закладам громади з метою  нагадування підприємцям про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Адже за статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб'єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб’єктів застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

Окрім фінансової відповідальності, суб’єкта господарювання за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім чекає анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.