Протидія домашньому насильству

Дата: 19.04.2021 09:55

Фото без описуЗ 9 по 19 квітня для класних керівників закладів

освіти Соколівської ТГ було проведена серія навчальних зустрічей щодо протидії домашнього насильства з психологом Центру соціального захисту населення та надання соціальної роботи Соколівської сільської ради Олександром Зінов’євим, начальником служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яною Побережник, старшим інспектором ювенально превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’єю Калабановою та виконуючим обов’язки начальника відділу правопросвітнецтва та надання безоплатної правової допомоги Кропівницького МЦ з надання БВПД Наталією Цуцман. Головна мета - ознайомити класних керівників з поняттями та різновидами домашнього насильства, вироблення єдиної плану дій щодо визначення цього негативного явища.

Потерпаєте від домашнього насильства? Не мовчіть - і тобі допоможуть! Вихід є завжди. Головне своєчасно звернутись до спеціалістів за допомогою.

Куди можна звернутись за допомогою для жителів Соколівської ТГ:

1. Правоохороні органи. Потерпаєте від домашнього насильства – звертайтесь до поліції за телефоном 102 або звернувшись до гарячої лінії Національної поліції в Кіровоградській області - (0522) 39-70-01.

2. Медичні установи. Якщо Ви зазнали фізичного чи сексуального насильства, Ви маєте негайно звернутись за телефоном 103.

3. Якщо Вам чи Вашій дитині потрібна психологічна допомога, як потерпілим від домашнього насильства, так і особам, котрі вчинили насильство, звертайтесь за телефоном - 0666558170 (Олександр Зінов’єв).

4. Якщо у Вашій сім'ї є діти, вони так само страждають від домашнього насильства, або є його свідками телефонуйте - 0953537772 (Мар'яна Побережник).

5. Потрібна безоплатна правова консультація, супровід в державних органах та в судах, звертайтесь за телефоном гарячої лінії - 080213103.

6. Гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 1547.

7. Ми знаходимось за адресою: с.Соколівське, вул. Шевченка, 68.