Порядок денний восьмої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

Дата: 19.04.2021 11:49

1. Про внесення  змін до рішення Соколівської сільської ради від 22 грудня 2020 року     № 75 «Про бюджет Соколівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Інформація начальника фінансово відділу Куценко Вячеслав Вікторович.

2. Про надання матеріальної допомоги громадянці Погорєлій М. Ф. . Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенко Віталій Миколайович.

3. Про надання матеріальної допомоги громадянину Орлову О.М. . Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенко Віталій Миколайович.

4. Про надання матеріальної допомоги громадянці Заєць Л.М. Інформація начальника ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Оксещенко Віталій Миколайович.

5. Про припинення сільських виборчих комісій шляхом ліквідації. Інформація головного спеціаліста юридичного відділу Новікова Світлана Вікторівна.

6. Про передачу комунального майна Соколівської сільської ради на баланс фінансового відділу Соколівської сільської ради. Інформація головного бухгалтера Соколівської сільської ради Ващилко Світлана Миколаївна.

7. Про передачу комунального майна Соколівської сільської ради на баланс та в оперативне управління відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради. Інформація головного бухгалтера Соколівської сільської ради Ващилко Світлана Миколаївна.

8. Про передачу автомобіля на баланс відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради. Інформація головного бухгалтера Соколівської сільської ради Ващилко Світлана Миколаївна.

9. Про внесення змін до штатного розпису працівників благоустрою Соколівської сільської ради. Інформація керуючого справами виконавчого комітету Яценко Ольги Володимирівни.

10. Про внесення змін до структури апарату Соколівської сільської ради.

Інформація керуючого справами виконавчого комітету Яценко Ольги Володимирівни.

11. Про передачу комунального закладу Центр розвитку фізичної культури.

та спорту «СКІФ» Соколівської сільської ради. Інформація начальника відділу освіти, молоді та спорту Мазурік Андрій Миколайович.

12. Про передачу комунального закладу «Соколівська дитячо-юнацька спортивна школа «КОЛОС»». Інформація начальника відділу освіти, молоді та спорту Мазурік Андрій Миколайович.

13. Про передачу автобуса ПАЗ 4234. Інформація начальника відділу освіти, молоді та спорту Мазурік Андрій Миколайович.

14. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Соколівської сільської ради.

15. Про зміну органу управління закладів культури Соколівської сільської ради. Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Яровий Юрій Анатолійович.

16. Про початок ліквідації юридичних осіб комунальних бібліотечних закладів культури Соколівської сільської ради. Начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму   Бобко Володимир Олександрович.

17. Про початок ліквідації юридичних осіб комунальних закладів культури Соколівської сільської ради. Начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Бобко Володимир Олександрович.

18. Про  створення закладу Соколівської центральної сільської бібліотеки

Соколівської сільської ради. Начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму    Бобко Володимир Олександрович.

19. Про  створення закладу Соколівського центрального сільського будинку

20. Земельні питання. Начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Єсько Олена Анатоліївна.