Дата: 27.04.2021 14:15

Фото без опису27 квітня Соколівський сільський голова Інна Завірюха провела  засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

На виконкомі внесено зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Соколівської сільської ради та адміністративної комісії виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

Прийнято рішення про зняття з квартирного обліку дитини-сироти у зв’язку з придбанням їй житла.

Фото без описуЧлени виконкому позитивно розглянули питання про переведення дачних (садових) будинків до категорії житлового будинку, присвоїли нову адресу частині житлового будинку та  адресу земельній ділянці, а також надали погодження на торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами ФОП Плахоті О.М., дозвіл на санітарну обрізку сухостою та порослі ФОП Граку М.Ф.

Також на виконкомі було прийнято рішення про тим часову відмову у наданні дозволу на проведення землерийних робіт ПАТ «Укртелеком» до надання відповідних документів .

Окрім того, члени виконкому надали дозволи на проведення земляних робіт та розглянули звернення громадян.