Христос Воскрес!

Дата: 02.05.2021 04:55

Дорогі брати і сестри!

Щиро вітаю вас із Великоднем! Пасха – це споконвіку свято торжества життя, яке святкує перемогу над смертю. Усе зло світу перемагається таїною Воскресіння Христового і під його промінням зникають страждання, хвороби і людська несправедливість, бо Христос переміг гріх і смерть.

Воскресіння Христове дає впевненість в остаточній перемозі добра над злом, у вічному торжестві добра.

Підносячи молитви до Господа нашого Ісуса Христа, благаємо Його, щоб Він благословив нашу Україну, відкрив людям двері духовного оновлення, дарував мир.

Будемо молитися, щоб Господь воскресив наші душі і послав у наші серця любов, яка є основою земного і вічного життя.

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, миру, злагоди, любові, душевної величі. Нехай Воскресіння Христове дарує всім нам щастя, здоров’я, непохитну віру в кращий завтрашній день! Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Настоятель храму святих мучеників Маккавеїв  протоієрей Віктор