Вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення та 76-ї річниці Великої Перемоги

Дата: 08.05.2021 07:30

Фото без описуДорогі ветерани війни, герої фронту і тилу! Шановна громада!

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 76-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

Це свято – символ героїчного минулого, величі духу, патріотизму та самовідданості старшого покоління на полях битв і трудовому фронті, день честі і слави наших батьків, дідів і прадідів, величне свято зі сльозами на очах.

Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Війна двічі вогняним смерчем пройшла над всією Україною. Вона навічно завмерла тут в образі битв, окупації, концтаборів, полону, шибениць, братських могил, нужденного тилу, примусової рабської праці. Вона не оминула жодну сім'ю.

Цей смерч забрав понад 10 мільйонів українських життів. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят шість років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюю слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Шановні воїни-визволителі! Дорогі земляки!

Щиро вітаю ветеранів, учасників бойових дій, працівників тилу в роки війни, а також усіх жителів громади з 76-ю річницею Великої Перемоги.

Бажаю вам, вашим сім'ям міцного здоров’я, щастя і добробуту, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава Україні!

З повагою,