ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Дата: 14.05.2021 14:41

Фото без опису14 квітня Кабінет міністрів вніс зміни до порядку призначення та виплат житлових субсидій громадянам України. Сьогодні, 11 травня, нарешті текст постанови КМУ від 14 квітня 2021 р. № 420 оприлюднено. Більше того - вона набрала чинності 30 квітня 2021 року і застосовується з 1 травня 2021 р.

Згідно документу, у травні 2021 р. призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяв про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні - вересні 2021 р., призначається починаючи з травня 2021 року.

Прийом документів для призначення житлових субсидій з травня поточного року буде здійснюватися впродовж усього неопалювального періоду – з травня до вересня. Заяву та декларацію для призначення житлової субсидії можна подати безпосередньо у Центрі адміністративних та соціальних послуг (с. Соколівське, вул. Шевченка, 68) та у віддалених робочих місцях старостинських округах с. Вільне та с. Іванівка.

Для отримання детальної інформації щодо призначення житлових субсидій та консультацій звертайтеся за телефоном 0992383097 Логай Галина Іванівна