Знаємо правила дорожнього руху

Дата: 21.05.2021 09:39

Фото без опису20 травня, у рамках уроку «Знаємо правила дорожнього руху», Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області приймав у себе спеціаліста служби у справах дітей Оксану Малихіну, психолога Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради Олександра Зінов’єва, старшого інспектора ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП Кіровоградської області Дар’ю Калабанову та поліцейських офіцерів громади Романа Носенко та Михайла Моргунця.

Фахівці розповіли юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедистів.