У Головківці відбулися обласні спортивні змагання

Дата: 24.05.2021 16:41

22 травня у с. Головківці Олександрійського району відбулися спортивні змагання серед команд сільських, селищних та міських територіальних громад Кіровоградської області, присвячені 30-й річниці Незалежності України.

Змагання проходили за ініціативи Кіровоградської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Олександрійської міської ради.

У змаганнях взяли участь 11 команд з сільських та селищних територіальних громад та з 4 міських громад.

На офіційному відкритті учасників та гостей змагань привітали голова Кіровоградської ТО ВФСТ "Колос" Інна Завірюха та перший заступник Олександрійського міського голови Юрій Гугленко.

Наша команда у загальнокомандному заліку посіла 5 місце. По видам спорту наші хлопці та дівчата вибороли наступні місця.

Міні-футбол – І місце

Теніс. Микола Погорілий – 2 місце, Карина Синєок– 2 місце. Загальнокомандне 2 місце

Шашки – Валентина Фантаєва 7-9 місце

Шахи – Олександр Ситник 7-9 місце

Дартс - Інна Завірюха 5 місце

Гирьовий спорт - Дмитро Гревцев - 2 місце. (78 кг)

Перетягування линви – 5-6 місце.

Переможці та призери в особистому та загальнокомандному заліку були нагородженні медалями, грамотами та кубками Кіровоградської територіальної організації громадської організації Всеукраїнського ФСТ «Колос».

Збірна команда Соколівської громади висловлює подяку за підтримку і спонсорську допомогу директору ТОВ "Соколівський м'ясокомбінат" Віталію Іванюку, директору фермерського господарства «Хлібороб-Р» Володимиру Рибінському, ФОП Євтушенко Олександр Владиславович та ФОП Тацієнко Олександр Георгійович.