Нова Павлівка відзначила 130 років

Дата: 25.05.2021 08:32

Фото без описуЗ піснями, танцями, веселими конкурсами і розвагами, смачними кашею і морозивом відзначили жителі Нової Павлівки 130 років від дня заснування села.

Свято відбувалося на «зеленій сцені» на галявині, яку прикрасили гарний банер, три фотозони, які символізують село - арка, тин і соняхи. Свої роботи представили місцеві майстрині народно-ужиткового мистецтва на виставці робіт любительського об’єднання «Рукоділля».

Новопавлівців зі святом із музичними подарунками вітали аматори Іванівської, Вільненської та Івано-Благодатненської філій Соколівського центрального сільського будинку культури, музичне тріо «Насолода». Гостинно зустрічали гостей і дарували приємні емоції господарі свята – вокальний колектив Новопавлівської філії «Павлинка», дитячий танцювальний колектив «Краплинка» і танцювальний колектив «Натхнення». Розважали гостей свята веселими конкурсами з подарунками. Смачною кульмінацією свята стала каша і морозиво, якими пригощали усіх гостей.

Жителі Нової Павлівки дякують Соколівській сільській раді за допомогу в організації свята, а також СФГ «Личук» та депутату сільської ради Миколі Нєдєльчеву за спонсорську допомогу.