Засідання виконкому

Дата: 25.05.2021 11:14

Фото без опису25 травня голова Соколівський сільський голова Інна Завірюха провела  засідання виконавчого комітету Соколівської сільської ради.

На виконкомі надано дозвіл на безоплатне оформлення земельної ділянки на ім'я неповнолітнього, присвоєно нові адреси частині земельної ділянки, частині житлового будинку, нежитловій будівлі та об’єкту нового будівництва.

Члени виконкому прийняли рішення про надання дозволу на проведення земляних робіт ПАТ "Укртелеком", надали дозволи на торгівлю алкогольними напоями ТОВ "Альянс Холдинг", алкогольними, неалкогольними напоями та продуктами харчування ФОП Макаренко О.О., а також дозвіл на розміщення літнього майданчика ФОП Єфіменко О.А. Водночас було відмовлено у наданні дозволу на заготівлю сухостою громадянину у зв’язку з відсутністю спеціальної документації.

На засіданні також погоджено штатний розпис житлово-комунального підприємства с. Вільного та затверджено План заходів щодо складання прогнозу бюджету Соколівської територіальної громади на 2023-2024 роки.