Привітання з Міжнародним Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 07:00

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможемо їм відчути радість спілкування.

Об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя, добра, миру і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою,

Інна ЗАВІРЮХА, Соколівський сільський голова