Аматорський хор «Калина» нагороджено дипломом І ступеня

Дата: 01.06.2021 08:02

28 травня 2021 року в Кіровоградському обласному Центрі народної творчості відбувся ХХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», який цього року проводився дистанційно. У конкурсній програмі взяли участь 26 аматорських колективів з Кіровоградської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської та Чернігівської областей.

За рішенням журі, яке очолювала народна артистка України Антоніна Червінська, у номінації «народний спів» дипломом І ступеня нагороджено народний аматорський хор «Калина» Соколівського Центрального сільського Будинку культури Соколівської сільської ради (керівник – заслужений працівник культури України Григорій Палій).