Щасливі мелодії дитинства

Дата: 01.06.2021 16:10

Фото без описуПіснями, танцями та цікавою розважальною програмою відсвяткували у Соколівському Міжнародний день захисту дітей. Святкові заходи відбулися у Центральному сільському будинку культури і розпочалися із концерту, який підготували маленькі артисти.

Зі словами привітання до дітей та глядачів звернулися голова Соколівський сільський голова Інна Завірюха, депутат обласної ради, генеральний директор ПАТ «Кіровоградграніт» Юрій Кайдаш, начальник служби у справах дітей Соколівської сільської ради Мар’яна Побережник

Цікаві конкурси з подарунками провели працівники районного управління поліції. Також на святі найактивнішим дітям та молоді було вручено грошові премії «Гордість громади».

У фойє будинку культури Соколівською Центральною сільською бібліотекою організовано виставку дитячих малюнків та аплікацій «Незалежна і єдина, моя Україна».

По завершенню концертної-розважальної програми діти смакували морозивом та солодощами, які надали спонсори свята депутат Кіровоградської обласної ради Юрій Кайдаш, депутати Соколівської сільської ради Максим Сергієнко та Світлана Лукашова.