Семінар-нарада з керівниками колективів та художнім керівниками сільських клубних закладів

Дата: 11.06.2021 08:48

Фото без опису10 червня в приміщенні КЗ "Центрального Соколівського СБК" було проведено семінар-нараду з керівниками колективів та художнім керівниками сільських клубних закладів. Начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Володимир Бобко у своєму виступі наголосив про участь колективів у фестивалях та конкурсах, а також про необхідність здобуття фахової освіти працівниками ЗККТ. Спеціаліст І категорії ВК МСТ Аліна Мацаенко працювала з керівниками над питанням підготовки до масових заходів та питанням підбору репертуару колективам та сольним виконавцям. Методист з розвитку аматорства методичного центру ВК МСТ Олексій Заєць з учасниками семінару-наради працював над методикою ведення журналу гурткової роботи.