Шановні споживачі!

Дата: 16.06.2021 11:09

Фото без описуНа виконання закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Житлово-комунальне підприємство с. Вільного Соколівської сільської ради доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити тариф на централізоване водопостачання.

На сьогоднішній день, діють тарифи з централізованого водопостачання, для споживачів, які були встановлені Рішенням двадцять дев’ятою сесії сьомого скликання  Вільненської  сільської ради від 14.06.2018 р. №153.

• для населення- 20,00 грн.
  • для бюджетних установ – 22,00 грн.
  • інших споживачів – 25,00 грн.

Слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: мінімального прожиткового рівня працездатної особи та рівня мінімальної заробітної плати та відповідно сум відрахувань, підвищення вартості на проведення досліджень по визначенню якості води та ін.,  виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання. У зв’язку з цим, з метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги централізованого водопостачання до економічно обґрунтованого рівня.           Житлово - комунальне підприємство с. Вільного Соколівської сільської ради звернулось до виконавчого комітету Соколівської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання.

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання має наступний розмір – 34,00 грн. за 1куб. м.

Норма споживання води для населення – 6 м. куб на одну людину в місяць

Загальний розрахунок тарифу розміщено на офіційному сайті Соколівської сільської ради.

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2021 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді або на електрону пошту  з 16.06.2021 року по 22.06.2021 року (включно) за адресою: вул. Центральна, буд.17 , с. Вільне, Кропивницького р-ну, Кіровоградської обл., 27640. Е-mail: gkp_vilne@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Складові

тарифу  на централізоване  водопостачання

Водопостачання

Один. виміру

Собівартість

*Рентабельність,

згідно інвестиційної програми

Вартість

Вартість

після заокруглення

5 = 3+4

Населення

Інші

споживачі

Бюджетні установи

34,0

*Згідно Інвестиційної програми на 2021-2022 рр.

Обсяг  фінансового  забезпечення інвестиційної  програми на рік 11500 грн./обсяг реалізації 22000,0 м³ = 0,52 грн.

Тариф на централізоване водопостачання

Розрахунок планових  витрат на послуги по централізованому водопостачанню

по ЖКП с. Вільному