«Кабінет роботодавця» – спілкуйся зі службою зайнятості онлайн

Дата: 17.06.2021 09:32

Вам необхідно підібрати персонал? Скористайтеся електронним  кабінетом для роботодавця. Електронний кабінет роботодавця – це персональне віртуальне робоче місце у мережі Internet на сайті Державної служби зайнятості.

Підприємці, керівники підприємств чи працівники кадрових служб мають можливість створити такий кабінет і спілкуватись з центром зайнятості в он-лайн режимі зі свого комп’ютера чи мобільного телефона (з доступом до мережі Інтернет).

Кабінет не замінює безпосереднє спілкування з працівниками центру зайнятості, проте значно підвищує його оперативність та інформаційну складову.

Кабінет шукача роботи –   дізнайся більше про пошук роботи

Ви безробітний і шукаєте роботу? Сьогодні, не виходячи із дому, не витрачаючи часу та коштів на проїзд, за допомогою мобільного телефону чи персонального комп’ютера, є можливість отримувати значний обсяг інформації з питань пошуку роботи.

На Інтернет-сторінці державної служби зайнятості запроваджено сервіс «Електронний кабінет шукача роботи». Для створення власного електронного кабінету, шукачу необхідно звернутись до центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятості.

Цей сервіс надає можливість створити власне резюме, переглянути особисті реквізити особи, ознайомитися з семінарами та масовими заходами, на які запрошено особу та на які можна записатися дистанційно, дізнатися про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи; отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Здійснюєте добір працівників? Скористайтеся інтернет ресурсами

Ви потребуєте певної інформації у сфері зайнятості населення чи здійснюєте добір працівників? Скористайтесь Інтернет-ресурсами державної служби зайнятості, яка має найбільшу базу можливостей!

Для надання інформаційних та інших послуг населенню запрошуємо відвідати Інтернет-ресурс Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги сайту – зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, аналітична та статистична інформація про ринок праці.  Для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності є можливість пройти профорієнтаційне тестування. Ресурс доступний не лише з комп'ютера, а й з мобільного телефону.

Завітайте на Інтернет-сторінку державної служби зайнятості.