Українка відсвяткувала День села

Дата: 19.06.2021 22:21

Фото без опису19 червня  село Українка відсвяткували День села.

Щирі слова привітань з днем народження села лунали цього дня від Соколівського сільського голови Інни Завірюхи Завірюхи та старости села Інни Горбунової. Вони привітали подружні пари котрі багато років ідут пліч-о-пліч, сім'ю з народженням малюка, а також сім'ю за спортивні досягнення.

Після урочистої частини та привітань розпочалася концертна програма, до якої долучились аматори Соколівського ЦСБК, Івано-Благодатенської філії, Олено-Косогорівської філії, Шевченківської філії та Миколаївської філії Соколівського ЦСБК, які порадували присутніх різноманітними піснями, сценками та танцями.

За організацію, підтримку та фінансову допомогу свята хочемо подякувати Соколівській сільській раді, приватному підприємству ТОВ «Агромир-2005» Чебановському В. Ф. та ТОВ АТРІС- Чебановській Н. Л. , одноосібникам та небайдужім господарям села.

Окремо висловлюємо вдячність директору товариства з обмеженою відповідальністю «Кіровоградська нафтова компанія» Генадію Боєву за цінний подарунок та працівникам поліції за подарунки для малечі.