І міжгалузева спартакіада

Дата: 19.06.2021 21:28

18 червня, вперше у нашій громаді було проведено міжгалузеву спартакіаду жителів та працівників Соколівської сільської ради.

Команди працівників апарату сільської ради, освіти, культури та збірна команда працівників відділу благоустрою та ЦНАПу "Мрія" на спортивних майданчиках доводили, що вміють не тільки злагоджено і організовано працювати на благо громади, а й активно брати участь у спортивному житті сільської ради.

Перед початком спартакіади учасників змагань привітала та побажала спортивних успіхів Соколівський сільський голова Інна Завірюха.

Змагання проходили з 4 видів спорту – волейболу, тенісу настільного, дартсу та шашок. Всі команди у ході змагань показали гарні спортивні навички.

За результатами змагань

Найкращими волейболістами стали працівники апарату сільської ради, другими були освітяни, а третіми працівники галузі культура.

Теніс настільний серед чоловіків

І місце - Олександр Іванов (команда освітян)

ІІ місце - Олександр Доля (апарат сільської ради)

ІІІ місце - Іван Шестерняк ("Мрія").

Теніс настільний серед жінок

І місце Мажаєва Софія (команда освітян)

ІІ місце  - Мар'яна Побережник (апарат сільської ради)

ІІІ місце – Зубенко Анжела (команда культури)

У загальнокомандному заліку з тенісу настільного перемогу здобули освітяни, другими стали працівники апарату сільської ради, третіми – команад культури.

Дартс серед чоловіків

І місце – Володимир Бобко (культура)

ІІ місце – Юрій Яровий (апарат сільської ради)

ІІІ місце – Олександр Іванов (освіта)

Дартс серед жінок

І місце – Вікторія Єжова ("Мрія")

ІІ місце – Єльвіра Рабенко (Освіта)

ІІІ місце – Ольга Нестеренко (апарат сільської ради ) та Анна Ушакова (культура).

У загальнокомандному заліку з дартсу перемогу здобули освітяни, другими стали команда "Мрія", третіми - працівники апарату сільської ради, третіми –

Шашки серед чоловіків

І місце – Валентин Забродський (освіта)

ІІ місце – Олександр Ситник (культура)

ІІІ місце – Олександр Зінов'єв ("Мрія")

Шашки серед жінок

І місце – Світлана Овчаренко (освіта)

ІІ місце – Ольга Нестеренко (апарат сільської ради)

ІІІ місце – Лариса Таляренко

У загальнокомандному заліку з шашок перемогу здобули освітяни, другими стали працівники культури, третіми - апарату сільської ради.

За результатами змагань І загальнокомандне місце посіла команда освітян. На ІІ місці працівники апарату Соколівської сільської ради, а третіми стали культпрацівники.

Змагання пройшли у теплій, дружні атмосфері і подарували учасникам масу позитивних емоцій.