Кіровоградська область, Кропивницький район

Свято футболу у Соколівській громаді

Дата: 22.06.2021 08:01
Кількість переглядів: 606

Фото без опису21 червня у селі Івано-Благодатне відбулося свято футболу – 5-й Кубок Єдності Сколівської сільської ради 2021.

Учасників змагань привітала Соколівський сільський голова Інна Завірюха та староста села Івано-Благодатне Анастасія Бобко.

Перед початком змагань Інна Завірюха вручила кубки, грамоти та подарунки – спортивний інвентар, учасникам та переможцям  Спартакіади працівників та жителів Соколівської сільської ради 2021. Зокрема, за зайняте І місце команді села Івано-Благодатне, ІІ місце – села Соколівське, ІІІ місце – села Вишняківка.

ФК СКІФ 2:0 ФК Олімпік

У фіналі зустрілися команди ФК Вільне та ФК Назарівка. Фортуна була на боці хлопців з Вільного, які здобули перемогу з рахуноком 2:1.

Переможці змагань отримали Кубок Єдності Соколівської сільської ради 2021.

Всі команди учасниці змагань показали видовищну гру і отримали велике задоволення від футбольних баталій.