До 25-ї річниці Конституції України

Дата: 24.06.2021 15:38

Фото без опису24 червня, напередодні Дня Конституції України, у Соколівському  центральному будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди 25-ї річниці прийняття Основного Закону Держави.

З прийдешнім державним святом всіх жителів громади при вітала Соколівський сільський голова Інна Завірюха. Вона наголосила, що Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Святковий концерт розпочався з виступу народного аматорського хору "Калина" під керівництвом заслуженого працівника культури України Григорія Палія.

А далі на сцені лунали пісні у виконанні вокального квартету "Козаки-Степовики", вокального ансамблю "Яворина", вокального тріо "Музична насолода" у складі Анни Ушакової, Аліни Мацаєнко та Ольги Биндич, народного аматорського хору "Калина" та солістів Світлани Руденко, Любові Агафонової, Олексія Зайця.

Гуморески Павла Глазового глядачам читала Раїса Чернова.

А веселими, запальними таночками порадували всіх присутніх у залі наймолодші учасники концерту - хореографічний ансамбль "Веселка" під керівництвом Тетяни Роснянської.