Відбулося перше пленарне засідання X сесії Соколівської сільської ради IX скликання

Дата: 25.06.2021 09:33

Фото без опису24 червня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося І пленарне засідання 10 сесії Соколівської сільської ради 9 скликання. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів.

На сесії внесено зміни до сільського бюджету на 2021 рік, прийнято рішення про встановлення єдиного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно, транспортного податку та туристичного збору.

Депутати затвердили Положення про присудження премії Соколівської сільської ради педагогічним працівникам та учням "Гордість Громади" та Положення про стипендії для спортсменів та тренерів Соколівської сільської ради.

На сесії також затверджено ряд регіональних програм – Програму розвитку культури та туризму  Соколівської сільської ради,  Цільову соціальну Програму "Молодь Соколівської сільської ради", Програму розвитку фізичної культури та спорту Соколівської сільської ради на 2021-2025 роки.

Під час пленарного засідання прийнято ряд реорганізаційних питань. Зокрема, затверджено положення про сільську бібліотеку – філію комунального закладу "Центральна Соколівська сільська бібліотека" та положення про сільський клубний заклад – філію комунального закладу "Центрального Соколівського сільського будинку культури Соколівської сільської ради".

Під час сесії депутати розглянули значну кількість земельних питань.